Sidabrinis belaidis pakrovėjas „TECH-PROTECT QI15W-A30 MAGNETIC MAGSAFE”
Daugiausia skirta Apple įrenginiams su Magsafe technologija.
Priedas siūlo greitą ir patikimą energijos atnaujinimą, nereikia jungti laidų.
Tiesiog padėkite įrenginį ant įkroviklio ir įkrovimo procesas prasidės automatiškai.
* Norėdami išnaudoti visas indukcinio įkroviklio galimybes, rekomenduojame jį prijungti prie sieninio įkroviklio, kurio išėjimo galia yra 20 W (V*A) ir daugiau.
PREKĖS SAVYBĖS:
- 100% originalus
- Supakuota originalioje pakuotėje
- Sudėtinamas su MagSafe sistema
- Apsaugos sistema nuo perkaitimo ir viršįtampių
- USB-C įvesties srovė: 5V/2A 9V/2A
- Išmaniojo telefono išėjimo galia: 15W/10W/7,5W/5W