Pristatymo laikas: 5-6 darbo dienos
Telefono laikiklis su pakrovimu SPIGEN ESSENTIAL EV25MFAQ Qi2.2 PELTIER MAGNETIC MAGSAFE VENT CAR MOUNT WIRELESS CHARGER yra modernus, aukščiausios kokybės automobilinis laikiklis, kuris sujungia efektyvų belaidį įkrovimą su išskirtiniu stabilumu ir pažangia aušinimo sistema. Palaikydamas naujausią Qi 2.2 standartą, įrenginys tiekia iki 25 W galios, užtikrindamas greitą ir efektyvų suderinamų MagSafe išmaniųjų telefonų, kurie išnaudoja visą šios technologijos potencialą, įkrovimą.
PRODUKTO SAVYBĖS:
  • 100 % originalus
  • Supakuotas originalioje pakuotėje
  • Patvarus ir patikimas
  • Funkcionalus ir stabilus
  • Suderinamas su Magsafe
  • Sukasi 360 laipsnių kampu
  • Aktyvus Peltier aušinimas
  • Galima montuoti per oro išleidimo angą
  • Qi 2.2 greitas belaidis įkrovimas 25 W
  • Įvesties parametrai: 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A
  • Išvesties parametrai: 5 W / 7,5 W / 15 W / 25 W
  • Matmenys: 62 x 99,5 x 80,5 mm